صفحه اصلی > اخبار افغانستان 
راه‌حل تجاری‌سازی محصولات کشاورزی
راه‌حل تجاری‌سازی محصولات کشاورزی
کارگروه ملی کشاورزی تجاری که مدتی است با هماهنگی بین چند نهاد دولتی به‌وجود آمده، قرار است نشست‌های مستمری با کمیسیون کشاورزی اتاق ایران داشته باشد و با کمک بخش‌خصوصی شرایط تجاری‌سازی محصولات کشاورزی را فراهم کند.
٠٩:٥٨ - 1398/10/10
پروژه عظیم اقتصادی
پروژه‌ای که در سایه غفلت مسئولان افغانستان در حال تبدیل شدن به رویاست
پروژه تاپی یک سال و هشت ماه پیش در هرات با حضور کشورهای عضو افتتاح شد و قرار شد این پروژه عظیم اقتصادی علاوه بر انتقال گاز به کشورهای پاکستان و هند گاز مصرفی در افغانستان را نیز تامین کند و در کنار آن نیز مبالغ هنگفتی حق عبور آن به کشور افغانستان از سوی کشورهای عضو پرداخته شود.
١٣:٣٠ - 1398/10/05
قرارداد بین وزارت معادن و چند شرکت خصوصی
شش قرارداد بین وزارت معادن و چند شرکت خصوصی به امضا رسید
سرپرست وزارت معادن و پترولیم به شرکت‌های ساختمانی کشور در محفل امضا این قرارداد گفت: باید مسایل اجتماعی و محیط زیستی را در استخراج معادن، رعایت کنند.
١٣:٢٤ - 1398/10/04
نمایشگاه ملی زیرنام«عالیست-افغانیست»
برگزاری نمایشگاه ملی زیرنام«عالیست-افغانیست» در کابل
عضو هئیت مدیره اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری افغانستان می‌گوید: بازاریابی برای محصولات افغانی شناسایی اقلام تولیدی و مطرح کردن چالش‌ها در این نمایشگاه باعث می‌شود که مشارکت برای ارتقاء بیشتر صورت گیرد.
١٣:١٥ - 1398/10/04
حاصل سیب میدان وردک
حاصلات سیب میدان وردک به ۱۲۰ هزار تن رسید
رییس کشاورزی آبیاری و دامداری میدان وردک گفت: امسال در کنار افزایش ۲۰ درصدی حاصل سیب این استان قیمت این محصول نیز حدود دو برابر در بازارهای داخلی افغانستان افزایش یافته است.
١٣:٠٨ - 1398/10/03

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>